Menü
Sepetim

İptal & İade Koşulları

JB Lyonar Beauty olarak en iyi deneyim ve maksimum müşteri memnuniyeti için her gün daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Kolay değişim ve iade süreçlerimiz ile müşterilerimizin istek ve taleplerini hızlıca karşılıyoruz. Dilerseniz iade ve değişim işlemleriniz için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

1.Kolay Değişim

Değişim için göndereceğiniz ürünlerin kullanılmamış ve kırılmamış olması kaydı ile teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kargoya vermelisiniz. Kampanyalı ürünler için değişim ve iade imkânı bulunmamaktadır. İlgili sürenin aşılması durumunda değişim işlemi gerçekleşmemektedir. Değişim yapmak için tekrar ürünü sipariş etmeniz gerekmemektedir. Göndermiş olduğunuz ürün firmamıza ulaştıktan sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise en kısa sürede değişim yapılarak adresinizde gönderilecektir. Bu süre içerisinde firmamızı arayarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız. Ürün değişimi gerçekleştiğinde kargoya verilirken sizlere e-posta yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.

Değişim yapılan ürünlerin tekrar iadesi yapılmamaktadır. Ancak Tekrar değişim yapabilirsiniz. Tekrar değişim yapmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey ilk değişim için yaptıklarınızı tekrar yapmak. Değişim yapılmayan siparişleriniz için iade işlemi geçekleşmektedir. Bu ürünlerin iadesi sırasında kargo ücretleri kesilerek iade edilecek tutar kredi kartınıza yatırılacaktır.   

Not: değişim için gönderdiğiniz ürünlerde kullanılmış veya kırılmış ürünler kabul edilmeyecek ve geri ödemeli bir şekilde tarafınıza gönderilecektir.

2.Kolay İade

İade için göndereceğiniz ürünlerin kullanılmamış ve kırılmamış olması kaydı ile teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kargoya vermelisiniz. Kampanyalı ürünler için değişim ve iade imkânı bulunmamaktadır. İlgili sürenin aşılması durumunda iade işlemi gerçekleştirilememektedir. İade işlemi yapılacak ürünü; faturası, orijinal kutusu ile kargoya vermeniz gerekmektedir. Kargoya verdiğiniz ürün elimize ulaştığında iade şartlarına uygunluğu kontrol edilecektir. Ürün tüm şartlara uygun olduğunda ürün tutarı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişinizi taksit ile yaptıysanız bankanız ekstrenize ürün tutarını taksitli olarak yansıtacaktır. Sepette İndirim Kampanyası ile alınan ürünlerde iade gönderilen üründen indirimli ürünün kesintisi yapılarak kalan tutar tarafınıza iade edilir.

Not: Teslim alınmayan ürünlerden müşterinin kargo ücreti kesilerek iade işlemi gerçekleştirilir.

Not: iade için gönderdiğiniz ürünlerde kullanılmış veya kırılmış ürünler kabul edilmeyecektir.

I. Vazgeçme 

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile info@caspilife.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.
 
II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 
 
III. Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@caspilife.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.