Menü
Sepetim

Lyonar Beauty Dökülen Saçlara Özel Efsane Setler Serisi (5 Ürün)

Lyonar Dökülen Saçlara Özel Efsane Setler Serisi
Lyonar Beauty Dökülen Saçlara Özel Efsane Setler Serisi (5 Ürün)

Ürün Detayları

Lyonar Beauty Dökülen Saçlara Özel  Efsane Setler Serisi Özellikleri

-Lyonar Beauty Efsane Setler Serisi (5 Ürün)

Lyonar ahudu özlü yağ içerdiği A vitamini sayesinde cildin beslenmesine ve cilt hücrelerinin yenilenip canlılık, parlaklık vermesine yardımcı olur.

Lyonar ahudu özlü yağ güneş ışınlarının cilde zarar vermesini önler, akne tedavisi için de kullanılır. Antioksidan özelliği ile cildi zararlı maddelere karşı korurCilt kanseri gibi hastalıklara karşı oldukça koruyucu özelliği vardır. Cildin gerekli olan demir mineralini ahududu yağında bulmak mümkündür.

Yüzdeki sivilcelerin tedavisinde kullanılır. Sivilcelerin kuruyup yok olmasını sağlar. Ahududu yağı cildin beyazlamasını sağlar, nem oranını dengeler. Yatmadan önce bir pamuk yardımıyla sürülürse cilt gece deride olan maddeleri çektiği için daha fazla yardımı olur.

Bıttım Özlü Saç Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Saç bakım kremleri saçların uçlarına uygulanmaktadır. Saç bakım kremlerini saçlarınıza uyguladığınız zaman saçlarınıza yüksek miktarda yumuşama sağlar. Aynı zamanda hacim de kazandırmaktadır. Bu saç kremi bıttım özüyle birleştiği zaman saçlarınızdaki bakterilerden kurtulmak için de oldukça yararlı bir hale gelecektir.

140,00TL
180,00TL