Menü
Sepetim

Lyonar Beauty Geç Uzayan Saçlara Özel Efsane Setler Serisi (5 Ürün)

Lyonar Beauty Geç Uzayan Saçlara Özel Efsane Setler Serisi
Lyonar Beauty Geç Uzayan Saçlara Özel Efsane Setler Serisi (5 Ürün)

Ürün Detayları

Lyonar Beauty Geç Uzayan Saçlara Özel Efsane Setler Serisi Özellikleri

Saç bakım kremleri saçların uçlarına uygulanmaktadır. Saç bakım kremlerini saçlarınıza uyguladığınız zaman saçlarınıza yüksek miktarda yumuşama sağlar. Aynı zamanda hacim de kazandırmaktadır. Bu saç kremi bıttım özüyle birleştiği zaman saçlarınızdaki bakterilerden kurtulmak için de oldukça yararlı bir hale gelecektir.

Lyonar 400 ml Bıttım Özlü At Kuyruğu Şampuanı Ne İşe Yarar?

Lyonar 400 ml Bıttım Özlü At Kuyruğu Şampuanı, içeriğinde bulunan bıttım özü sayesinde saçı gürleştirmektedir. Saç gürleştirmek için kullanılan bir numaralı olan bu öz, Lyonar 400 ml Bıttım Özlü At Kuyruğu Şampuanında bulunmaktadır.

Lyonar atkuyruğu saça faydaları ile bilinen bir bitkisel destektir.Saçın ihtiyacı olan mineralleri karşılar. 

Saçların daha hızlı uzamasına, güçlenmesine ve saç derisi problemlerini önlemeye yardımcı olur. Erkeklerde saç dökülmesini önleyen bu bitki, kadınlarda saçların sağlıklı şekilde uzamasına destek sağlamaktadır. Saç derisini beslemektedir. Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Lyonar at kuyruğu yağı saç derisini besler, saç tellerini güçlendirir. Saç tellerini kalınlaştırır. Saçların kısa sürede uzamasında oldukça etkilidir. Lyonar at kuyruğu yağı saçların kısa sürede uzamasına katkıda bulunduğu, yapılan araştırmalar sonucunda bilimsel olarak ispatlanmıştır. Saçı kökten uca onaran ve gençleştirici etki sağlayan bitkisel şampuan, saç dökülmesine karşı güçlü koruma sağlar.

140,00TL
180,00TL