Menü
Sepetim

Bitkisel Sabunlar

Bitkisel sabunlar cilt bakımı için sıklıkla tercih edilen bir üründür. Lyonar kalitesi ile de sağlıklı bir yaşama adım atmaya ne dersiniz? Bitkisel ürünlere verilen önem ve değer son dönemlerde daha da artmakta ve yükselişe geçmektedir. Bitkisel ürünlerin içreğine baktığımızda genellikle cilt bakımına destek verecek çeşitlilikte artışa geçmektedir.
Bitkisel içerikler kimyasal içeriklere nazaran vücuda herhangi bir zarar vermemesi ile beraber her konuda tercihen yükseliştedir.

Brand: Lyonar
Lyonar Aktif Kömür Sabunu ÖzellikleriCildi doğal yollardan derinlemesine temizler, gözenekleri açar. Bu sayede cildin nefes almasını ve yararlı bitki aktifleri sayesinde kolaylık sağlar.  Lyonar aktif kömür sabunu  sivilce için de oldukça faydalı olduğu bilinir. Lyonar kömür sabu..
29,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Aloe Vera Sabunu Özellikleri Cildinizde oluşan güneş yanıklarını tedavi etmek, yaşlanmayı engellemek ve cildinizdeki yağ oranını dengelemek aloe veranın en önemli faydalarındandır. Bunların yanı sıra aloe vera cildinizi nemlendirdiği için makyaj yapmadan önce kullandığınızda baz etkisi yaratm..
28,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Argan Sabunu ÖzellikleriLyonar Argan sabunu cildi nemlendirir. Bu içeriği ile cilde yumuşak, pürüzsüz ve temiz  bir görünüm verirken aynı zamanda da nemlendirmekte yardımcı olur.Böylelikle cildin sahip olması gereken neme kolaylıkla kavuşması sağlanır. Lyonar Argan sabunu doğal yoll..
29,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Bal Keçi Sütü Sabunu ÖzellikleriPeeling özelliği sayesinde siyah noktaları yok eder ve oluşumunu engeller. Keçi sütü ve balın onarıcı etkisi cilt üzerinde hücre yenilenmesi sağlar. Çok kuru ve egzama,  sedef gibi cilt sorunlarına sahip kişiler için rahatlatıcı ve nemlendirici ..
32,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Biberiye Sabunu ÖzellikleriYağlı deride son derece olumlu sonuçlar vermeye yarayan biberiye sabununun mikroplardan arınmak için de oldukça faydalı olduğu bilinen bir gerçektir. Lyonar biberiye sabunu şifa kaynağıdır. Biberiye sabunu doğal bir sabundur. Satın alırken doğal olduğuna d..
26,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Çay Ağacı Sabunu Özellikleri-Lyonar çay ağacı sabununun sağladığı yararlar saymakla bitmez. Özellikle de çay ağacı sabunu virüs ve bakterileri vücuttan uzaklaştırır. Bunun yanı sıra bu sabun vücudu çeşitli hastalıklardan da korur. Özellikle de akne ve cilt sorunları içi çay ağacı sabunu kulla..
26,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Çörek Otu Sabunu ÖzellikleriDüzenli olarak kullanıldığı takdirde ciltte yer alan tüm lekelenmeleri çörek otu sabunu ile giderebilirsiniz. Ayrıca yine sivilce ve akne gibi problemlerinizi de çörek otu sabunu ile doğal yollardan giderebilmeniz mümkündür. Çörek otu sabunu ayrıca cildi nemlendiri..
28,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Defne Sabunu ÖzellikleriDefne sabunu cilt lekeleri ve cilt hasarları durumunda kullanılması gereken bir sabundur. Yara, çatlak, iltihap, su toplaması ve morarma gibi durumlarda defne sabununu düzenli kullanarak bu sorunları atlatabilirsiniz. Defne sabunu cilde de oldukça faydası olduğu g..
26,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Deve Sütü Sabunu ÖzellikleriHassas ciltler için besleyici, vitaminli, onarıcı özelliği sayesinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Cildinizi Lyonar deve sütü sabunu ile yıkadığınızda pek çok olumlu faydasını görebilirsiniz. Sabunun uzun vadede düzenli olarak kullanılmaya devam edilmesi durumdan ..
36,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Eşek Sütü Sabunu Özellikleri-Lyonar eşek sütü sabunun vücuda faydaları saymakla bitmez.Eşek sütü sabunu faydaları akne, sivilce ve siyah nokta gibi sorunlardan kurtulmak için eşek sütü sabunu çok faydalıdır. Ciltteki leke ve kararmalara eşek sütü sabunu geçirir. Cildin gençleşmesini sağlayan ..
36,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Gül Sabunu Özellikleri-Lyonar gül sabunu cildi nemlendirir ve ciltteki yağ dengesini sağlar. Yağ bezelerini oldukça küçülten gül sabunu hoş kokusu ile ruhu zenginleştirir. Gül sabunu cildi gerginleştirerek ciltte kırışık oluşumunu engeller. Gül sabunu cildi canlandırarak parlak görünmesini sa..
36,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Isırgan Sabunu Özellikleri-Lyonar ısırgan sabunu içeriğindeki ısırgan yaprakları saçlı deride ve vücutta uyarıcı etki yaparak kan dolaşımını hızlandırır, cilde canlılık ve tazelik vermesinde yardımcı olmaktadır. Cildi tahriş etmeden temizler, cildi besler, kurumasını önler, kalıcı n..
26,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)

Bitkisel Sabunlar

Bitkisel sabunlar cilt bakımı için sıklıkla tercih edilen bir üründür. Lyonar kalitesi ile de sağlıklı bir yaşama adım atmaya ne dersiniz?

Bitkisel ürünlere verilen önem ve değer son dönemlerde daha da artmakta ve yükselişe geçmektedir. Bitkisel ürünlerin içreğine baktığımızda genellikle cilt bakımına destek verecek çeşitlilikte artışa geçmektedir.

Bitkisel içerikler kimyasal içeriklere nazaran vücuda herhangi bir zarar vermemesi ile beraber her konuda tercihen yükseliştedir.

Bitkisel Sabunlar Nelerdir

Doğal sabunlar ve faydaları arasında yer alan birçok madde ürünlerin kullanımını arttırmaktadır. Kimyasal içerikli sabunlar cildinize, yüzünüze ve ellerinize zarar vermektedir.  Bitkisel içerik sunan ürünlerin güvenilir kullanımı ise Lyonar sayesinde mümkün olan bir durumu kapsar.

Bitkisel içerikli sabunların içeriğinde yer alan başlıca malzemeler; aloe vera, çörek otu, biberiye, argan, çay ağacı, eşek sütü, çörek otu, deve sütü, defne, ısırgan otu, gül, , katran, kantoran, papatya, defne, tarçın, zerdeçal, yulaf bal, papatya ve keçi sütü şeklindedir.

Bitkisel Sabunlar ve Çeşitleri

Bitkisel sabunlar faydaları içerisinde yer alan en başta bulunan fayda; ciltte oluşan sorunalar son vermesidir. Bitkisel içerikli sabunlar özellikle yüz üzerinde kullanıldığında yüzde yer alan akneler ve sivilceler ortadan kaybolacaktır.

Cildinizin temiz ve pürüzsüz bir tene sahip olması için çeşitli içeriklerden oluşan bitkisel sabun çeşitleri kullanılır. Ciltte yer alan sivilce ve aknelere iyi gelecek olan bitkisel özlerin çeşitler ise şu şekildedir:

 • Lyonar aktif kömür sabunu (100 gr)
 • Lyonar aloe vera sabunu ( 100gr)
 • Lyonar argan sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar bal keçi sütü sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar biberiye sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar çay ağacı sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar çörek otu sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar defne sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar deve sütü sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar eşek sütü sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar ısırgan otu sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar gül sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar kantoran sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar katran sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar tarçın portakal sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar papatya sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar shea butter sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar defne sabunu (100 gr)
 • Lyonar tarçın sabunu (100 gr)
 • Lyonar yulaf bal sabunu ( 100 gr)
 • Lyonar zerdeçal sabunu ( 100 gr)

1- Lyonar Aktif Kömür Sabunu

Bitkisel sabunlar çeşitleri arasında yer alan aktif kömür sabunu; cilt üzerinden toksinlerin atılmasını sağlar. Cildin daha temiz ve pürüzsüz bir görünüm kazanması aktif kömür sabunu ile sağlanabilir.

Akne sorunu çektiğiniz cildinizde kalacak olan lekelerin giderilmesini de sağlayan Aktif kömür sabunu, Lyonar ile sizlere ulaşmaktadır.

2- Lyonar Aloe Vera Sabunu

Bitkisel sabunlar arasında yer alan Lyonar Aloe Vera sabunu, cilde E ve C vitamini verir. Aloe Vera birçok içerikte kullanıldığı gibi sabunlarda da kullanılır.

Aloe Vera yaşlılığı geciktirici etkisi ile bilinmektedir. Cilt üzerindeki yağ oranını da dengeleyecek olan Aloe Vera sıklıkla kullanılmaktadır.

Online Bitkisel Sabunlar Ürünleri Alışverişi Nasıl Yapılır? Lyonar ile Bitkisel Sabunlar Ürünleri Alışverişi Kolaylığı!

Covid-19 zamanlarında yaşanan evde kalma durumları ve gerçekleştirilen kısıtlamalar gereği e-ticarette artan bir ilgiyi ve yoğunluğu görmekteyiz. Bu ilgi sayesinde internet alışverişi üzerinden yapılacak alışveriş metotları da farklılığa uğramıştır.

Lyonar ailesi olarak bu zor hastalık ve kısıtlama zamanlarında halkın ve insanlığın yanında olarak birçok farklı içeriğimizi ve çeşidimizi sizlere sunduk. Artan ve gelişen e-ticaret sisteminin pandemi gibi zorunlu kullanım sunan bir dönemden geçmesi tüm insanların güvenini de kazanmıştır.

Lyonar ile de online, internet üzerinden alışveriş yapmak ve isteklerinize ulaşmak çok kolaydır. Beğendiğiniz ürünü ve alacağınız ürünü, sepete ekle aşamasına gelerek siparişi tamamlama aşamasına olanak sağlamak sizi hiç yormayacak, kolay bir deneyimdir.

Lyonar’ın kaliteli hizmet anlayışı ile adresiniz olarak belirttiğiniz konumunuza seçmiş olduğunuz ürününüz hiçbir zarara uğramayarak evinize kadar kargo ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacaktır.

Siparişi onaylama ve ürünü ödeme konusunda da sunulan güvenilirlik ve çeşitlilik sayesinde rahat bir online e-ticaret alışverişin deneyimini yaşamak size kaldı.