Menü
Sepetim

Saç Bakım Setleri

Saç bakım setleri içerisinde yer alan ürünler saç bakımı için önem taşır. En kaliteli ve güvenilir ürünler Lyonar ile sizlere sunulmaktadır. Saç bakımının önemi kadınlar için önemli olduğu kadar erkekler için de önemlidir. Bakımlı saçlar hem karşı taraftaki imajınıza etki eder hem de sosyal hayatınızda olumlu bir yer alır.
Bakımlı olmak ve saçlarınıza yeteri değeri vermek sizi iyi hissettirecektir. Saç bakımı için hazırlanan setler içeriği; şampuan, saç bakım yağları, kremleri ve serumlardan oluşur.

Brand: Lyonar
-At Kuyruğu Şampuanı 400ml-At Kuyruğu Yağı 200mlLyonar At Kuyruğu Şampuanı ve Yağı ÖzellikleriLyonar at kuyruğu yağı saçların daha hızlı uzamasına, güçlenmesine ve saç derisi problemlerini önlemeye yardımcı olur. Erkeklerde saç dökülmesini önleyen bu yağ kadınlarda saçların sağlıklı ş..
71,00TL 89,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty At Kuyruğu Kakule Özlü Saç Bakım Seti Özellikleri-Lyonar Beauty At Kuyruğu Kakule Özlü Saç Bakım Seti (4 Ürün)Saç derisini besler: Kakule, kafa derisini beslemeye ve sağlığını iyileştirmeye yardımcı olan etkili miktarlarda antioksidanlar içerir. Kakule ayrıca kafa derisi enfeksiyo..
99,00TL 129,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Dökülen Saçlara Özel  Efsane Setler Serisi Özellikleri-Lyonar Beauty Efsane Setler Serisi (5 Ürün)Lyonar ahudu özlü yağ içerdiği A vitamini sayesinde cildin beslenmesine ve cilt hücrelerinin yenilenip canlılık, parlaklık vermesine yardımcı olur.Lyonar ahudu özlü yağ güne..
140,00TL 180,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Efsane Kakule Özlü At Kuyruğu Şampuanı Özellikleri-Geç Uzayan Saçlara Özel Kakule Özlü Şampuan 1200mlSaç derisini besler: Kakule, kafa derisini beslemeye ve sağlığını iyileştirmeye yardımcı olan etkili miktarlarda antioksidanlar içerir. Kakule ayrıca kafa derisi enfeksiyonlarını t..
89,00TL 99,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Efsane Kakule Özlü Kara Sarımsak Şampuanı Özellikleri-Dökülen Saçlara Özel Şampuan 1200mlSaç derisini besler: Kakule, kafa derisini beslemeye ve sağlığını iyileştirmeye yardımcı olan etkili miktarlarda antioksidanlar içerir. Kakule ayrıca kafa derisi enfeksiyonlarını tedavi etmeye..
89,00TL 99,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Frambuazlı Sirkeli Saç Bakım Seti (3 Ürün) -Özel aktifler ve sirke sayesinde ağırlık yapmadan ışıldayan saçlara kavuşmanızı sağlar...
69,00TL 79,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Geç Uzayan Saçlara Özel Efsane Setler Serisi ÖzellikleriSaç bakım kremleri saçların uçlarına uygulanmaktadır. Saç bakım kremlerini saçlarınıza uyguladığınız zaman saçlarınıza yüksek miktarda yumuşama sağlar. Aynı zamanda hacim de kazandırmaktadır. Bu saç kremi bıttım özüyle birleştiği ..
140,00TL 180,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Bıttım Yağı ve Şampuanı Özellikleri-Lyonar Bıttım Özlü At Kuyruğu Şampuanı 400ml-Lyonar Bıttım Özlü At Kuyruğu Yağı 50mlLyonar 400 ml Bıttım Özlü At Kuyruğu Şampuanı ile saçlarınızdaki bakterilerden kurtulup saçlarınızı güçlendirebilirsiniz!Bıttım Özü Ne İşe Yarar?Bıttım özünün saça birç..
74,00TL 89,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Dabur Amla ve At Kuyruğu Şampuanı Özellikleri-Lyonar Dabur Amla 200ml-At Kuyruğu Şampuanı 400mlLyonar 400 ml Pferdeschwanz Özlü Şampuan ile saçlarınız çok daha mutlu!Pferdeschwanz Özü Ne İşe Yarar?Pferdeschwanz özü, namı diğer at kuyruğu özü saçlarınız için çok gereklidir. Özel..
78,00TL 99,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Dabur Amla ve Kara Sarımsak Şampuanı Özellikleri-Lyonar Dabur Amla Yağı 200ml-Kara Sarımsak Şampuanı 400mlLyonar 200 ml Amla Hair Oil saça faydaları ile bilinen bir bitkisel destektir. Saçın ihtiyacı olan mineralleri karşılar. Lyonar 200 ml Amla Hair Oil saçların daha..
78,00TL 99,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Dökülen ve Geç Uzayan Saçlara Özel Set ÖzellikleriLyonar dökülen ve geç uzayan saçlar için bıttım özlü at kuyruğu şampuanı at kuyruğu özündeki silikan, at kuyruğu şampuanı kullanıcılarının saçlarını kırılmaya karşı dirençli hale getirir. Doğal silika güçlü ve parlak saçlar için..
120,00TL 150,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Kara Sarımsak Şampuanı ve Yağı Özellikleri-Lyonar Kara Sarımsak Şampuanı 400ml-Lyonar Kara Sarımsak Yağı 200ml, Lyonar 400 ml Schwarzer Knoblauch Şampuan ile saçlarınızın dökülmesini yavaşlatabilir ve bir süre kullanımdan sonda durdurabilirsiniz!Schwarzer Knoblauch Şampuanı Ne İşe Y..
79,00TL 99,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Saç Bakım Setleri

Saç bakım setleri içerisinde yer alan ürünler saç bakımı için önem taşır. En kaliteli ve güvenilir ürünler Lyonar ile sizlere sunulmaktadır.

Saç bakımının önemi kadınlar için önemli olduğu kadar erkekler için de önemlidir. Bakımlı saçlar hem karşı taraftaki imajınıza etki eder hem de sosyal hayatınızda olumlu bir yer alır.

Bakımlı olmak ve saçlarınıza yeteri değeri vermek sizi iyi hissettirecektir. Saç bakımı için hazırlanan setler içeriği; şampuan, saç bakım yağları, kremleri ve serumlardan oluşur.

Saç Bakım Setler Ürünleri Nelerdir?

Saç bakım setleri dendiğinde akla gelen en başta bulunan ürün; şampuandır. Şampuan saçı temizleyecek olan bir üründür.

Aynı zamanda ayrıyeten kullanılan bakım kremleri dışında da bakım yapması aranan bir özelliktir. Şampuanların yanı sırada saç kremi kullanımı da fazlaca tercih edilerek kullanılır.

Saç Bakım Setleri Ürünleri ve Çeşitleri

Saç bakım setleri kullanımı içeriğinde birçok farklı çeşitten oluşan bakım ürünlerini bulundurur. Saç serumu ve saç bakım yağı kullanımı sıklıkla tercih edilen bir bakım ürünü kullanımını içerir.

Saçınızın bakımı ve sağlığını korumak uzun yıllar boyunca doğal görünümünü de kaybetmemenizi sağlayacaktır. Saça iyi gelecek ürünler saçınızda eksik olan unsurlara göre seçilmeli ve hazırlanmalıdır.

1- Şampuan ve Saç Bakım Yağı Setleri

Kadın şampuanları arasında yer alan saç bakım yağı setleri içerisinde saça iyi gelecek ve besin sağlayacak birçok etken bulunmaktadır. Saç bakımı için kullanılan ve tercih edilen bakım yağları düzenli bir kullanım ile uygulandığında başarılı bir sonuç verecektir.

Saç bakım yağ setleri içerisinde yer alan ürünler saçınızı canlı bir forma bürüyecektir. Saç bakım yağları saçınızın canlı durması kadar sağlığını koruması için de önem taşımaktadır.

 • Lyonar At Kuyruğu Şampuanı ve Yağı Geç Uzayan Saçlara Özel
 • Lyonar Beauty Dökülen Saçlara Özel Efsane Setler Serisi ( 5 ürün)
 • Lyonar Beauty Efsane Kakule Özlü At Kuyruğu Şampuanı ( 3 ürün) 1200 ml
 • Lyonar Bıttım Yağı ve Şampuanı ( Dökülen ve Geç Uzayan Saçlara Özel)
 • Lyonar Dabur Amla ve At Kuyruğu Şampuanı ( Geç Uzayan ve Boyalı Saçlara Özel)
 • Lyonar Dabur Amla ve Kara Sarımsak Şampuanı ( Dökülen ve Yıpranmış Saçlara Özel)

2- Saç Kremi ve Şampuan Setleri

Şampuanlar ve saç bakım setleri içerisinde en çok kullanılan ürünlerin içinde ve başında saç kremi gelmektedir. Saç kremi saç uçlarınızı yumuşatarak kolay taranmasını sağlar.

Saçlar taranırken herhangi bir dolaşıklık sırasında kırılır ve çok zarara uğrar. Taranırken ki saçların hali bu sebeple çok önemlidir.

 • Lyonar Beauty At Kuyruğu Kakule Özlü Saç Bakım Seti (4 ürün)
 • Lyonar Beauty Efsane Kakule Özlü Kara Sarımsak Şampuanı ( 3 ürün)
 • Lyonar Beauty Frambuazlı Sirkeli Saç Bakım Seti ( 3 ürün)
 • Lyonar Beauty Geç Uzayan Saçlara Özel Efsane Setler Serisi ( 5 ürün)
 • Lyonar Dökülen ve Geç Uzayan Saçlara Özel Set ( 4 ürün)
 • Lyonar Kara Sarımsak Şampuanı ve Yağı ( Dökülen ve İnce Telli Saçlara Özel)

Online Saç Bakım Setleri Alışverişi Nasıl Yapılır? Lyonar ile Saç Bakım Setleri Alışverişi Kolaylığı!

Covid-19 zamanlarında yaşanan evde kalma durumları ve gerçekleştirilen kısıtlamalar gereği e-ticarette artan bir ilgiyi ve yoğunluğu görmekteyiz.

Bu ilgi sayesinde internet alışverişi üzerinden yapılacak alışveriş metotları da farklılığa uğramıştır. Lyonar ailesi olarak bu zor hastalık ve kısıtlama zamanlarında halkın ve insanlığın yanında olarak birçok farklı içeriğimizi ve çeşidimizi sizlere sunduk.

Artan ve gelişen e-ticaret sisteminin pandemi gibi zorunlu kullanım sunan bir dönemden geçmesi tüm insanların güvenini de kazanmıştır.

Lyonar ile de online, internet üzerinden alışveriş yapmak ve isteklerinize ulaşmak çok kolaydır. Beğendiğiniz ürünü ve alacağınız ürünü, sepete ekle aşamasına gelerek siparişi tamamlama aşamasına olanak sağlamak sizi hiç yormayacak, kolay bir deneyimdir.

Lyonar’ın kaliteli hizmet anlayışı ile adresiniz olarak belirttiğiniz konumunuza seçmiş olduğunuz ürününüz hiçbir zarara uğramayarak evinize kadar kargo ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacaktır.

Siparişi onaylama ve ürünü ödeme konusunda da sunulan güvenilirlik ve çeşitlilik sayesinde rahat bir online e-ticaret alışverişin deneyimini yaşamak size kaldı.

 

 

Saça ihtiyaç duyduğu bakımı ve canlılığı kazandırmak için saç bakım setleri bulunmaktadır. Kaliteli ve doğal olan ürünler ile canlı ve parlak saçlara ulaşmak oldukça kolaydır. Düzenli bir şekilde yapılan saç bakımı, saçlarda meydana gelen dökülme ve kırılmaların önüne geçmektedir.

Yoğun güneş altında uzun süre kalan kişilerde meydana gelen saç kırıkları ve bakımsız saç görünümü, doğal ve besleyici ürünler ile eski hâline döndürülebilir. Güçlü ve parlak saçlara ulaşmak için, kaliteli ürünler tercih edilmelidir.

Saça ihtiyaç duyduğu proteini vermek, gür ve parlak saçlara ulaşmak için, içeriği kaliteli olan ürünler kullanılmalıdır. Bu noktada %100 doğal içerikli ürünlere yönelmek, doğru bir kullanım olacaktır.

Saç bakım maskesi, şampuan ve saç kremleri ile oluşturulan setler, istenilen bakımı büyük ölçüde sağlamaktadır. Yorgun ve kırılmaya müsait olan saçlara derinlemesine etki ederek, kırılmaların önüne geçmektedir.

Bu bakım setleri, saç diplerinden saç uçlarına kadar olağanüstü bir onarım sunmaktadır. Daha güçlü saç tellerine ve gür saçlara sahip olabilmek, bakım setleri ile mümkündür. Özellikle kuru saçlara sahip olan kişiler için üretilen saç bakım yağları, ihtiyaç duyulan canlılığı ve parlaklığı sunacaktır.