Menü
Sepetim

Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağlar kullanımı cilt bakımı ve saç bakımı için sıklıkla tercih edilir. Hadi bitkisel içerikli ürünleri siz de deneyimleyin! Bitkisel içerikli tüm ürünlerin kullanım sıklığı ve yoğunluğu eski zamanlara göre hızla artmaktadır. Bu durumun yaşanmasının nedeni kimyasal ürünlerin insan sağlığına ve vücuda vermiş olduğu zararların daha iyi bilinmesidir.
Bu konuda eskiye göre bilinçlenen insanlık bitkisel özlere sahip içerikleri ve ürünleri daha fazla tercih etmektedir. Yağ tercihinde de bu durum aynı şekilde bitkisel içerikler ağırlığında gerçekleşmektedir.
Bitkisel içerikli yağlar ciltte ve saçta kullanılabilmektedir. Tüm ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği ise içeriğe bağlı değil markaya ve malzeme kullanımına bağlı bir şekilde değişmektedir.

Brand: Lyonar
Frambuazlı Saç Sirke Toniği Ne İşe Yarar? Saç sirke tonikleri, saçın daha sağlıklı, bakımlı ve güzel görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda saçlarınıza kolay bir şekilde şekil vermek istiyorsanız bu toniklerden yararlanarak bunu oldukça kolay olarak yapabilirsiniz. Lyonar 100 ml Frambuazlı Saç Sirk..
29,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Kakule Özlü Saç Serumu Özellikleri  Kakule özlü saç serumu kafa derisini beslemeye ve sağlığını iyileştirmeye yardımcı olan etkili miktarlarda antioksidanlar içerir. Kakule ayrıca kafa derisi enfeksiyonlarını tedavi etmeye yardımcı olan antibakteriyeller içerir, bu nedenle saça tropikal ..
49,00TL
Brand: Lyonar
Adaçayı Yağı Faydaları Nelerdir? Adaçayı doğada bulunan bir bitki türüdür. Ballıbabiller familyasından olup ballıbabiller familyasının en büyül cinsi özelliğini taşımaktadır. Adaçayı yağı antiseptik bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda eğer uyku sorunları yaşıyorsanız sizler için çok uygundur. Lyonar..
52,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 20 ml Aloe Vera Yağı Faydaları Nelerdir? Aleo vera bitkisinin özü alınarak yapılan aleo vera yağları insanların sağlıkları için çok önemlidir. Özellikle ciltteki akne ve siyah nokta sorunları için kullanılmakta olan bu yağ türünün ciltte akne sorunları dışında da birçok şeyde etkisi bulunmakt..
29,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 20 ml Argan Yağı Özellikleri Özenle hazırlanmış yapısı ve kullanım kolaylığı sayesinde çok beğeneceksiniz. Argan yağı vücudumuza çok fazla etkisi olan bir yağdır  ve birçok soruna sahip olan kişiler neredeyse hayatının her yerinde bu yağı kullanabilmektedir. Argan yağını özellikle masörl..
44,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 20 ml Avokado Yağı Özellikleri Lyonar 20 ml Avokado Yağı, özellikle cilt lekeleri ve cilt sorunları için kullanılmaktadır. Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildinize tazelik katmaktadır. Cildinizi sıkılaştırmaktadır ve aynı zamanda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Eğer gün içeri..
32,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 20 ml Buğday Yağı Özellikleri Lyonar 20 ml Buğday Yağı metabolizmayı hızlandırmaktadır. Eğer metabolizmadan dolayı yaşadığınız kilo problemleriniz varsa Lyonar 20 ml Buğday Yağı sizler için oldukça uygun bir üründür. Aynı zamanda cilt problemleriniz de var ise cildinizi aydınlatmak ve cilt pr..
36,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 20 ml Çam Terebentin Yağı Özellikleri Çam terebentin kokusuyla ferahlık sağlamasının yanı sıra zor uzayan saçlar ve güçsüz saçlar için de kesinlikle kullanılması gereken bir üründür. Güçsüz saçlara sahipseniz Lyonar 20 ml Çam Terebentin Yağını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamand..
34,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 20 ml Çay Ağacı Yağı Özellikleri Lyonar 20 ml Çay Ağacı Yağı içerdiği anti bakteriyel özellikler sayesinde sizi virüs ve bakterilerden uzaklaştırarak hastalıklardan korunmanızı sağlayacak. Bunun yanı sıra akne, sivilce, siyah nokta ve leke gibi sorunları engelliyor. Aynı zamanda Lyonar 20 ml ..
48,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 20 ml Ceviz Yağı Özellikleri Lyonar 20 ml Ceviz Yağı birçok alanda kullanılmaktadır. İçerisinde de birçok omega bulundurması sebebiyle çokça tercih edilmektedir. Eğer vücudunuzda birtakım hormonal bozukluklar varsa Lyonar 20 ml Ceviz Yağı sizler için çok güzel bir tercih olacaktır. İçerisinde..
29,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 20 ml E Vitamini Yağı Özellikleri C vitamini içeren yağlar ile birlikte kullanılması sonucunda güçlü ve doğal bir güneş koruyucu özelliğine sahip bir madde elde edebilirsiniz. Eğer Lyonar 20 ml E Vitamini Yağı ile tanışmadan önce güneş yanıklarına maruz kaldıysanız bu ürün sayesinde bu güneş ..
49,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 20 ml Gliserin Özellikleri Lyonar 20 ml Gliserin özellikle temizlikte kullanılmaktadır. Bunun yanında Lyonar 20 ml Gliserin, cildinizin de dostudur. Eğer kuru ciltlere sahipseniz sizin için önerilir. Doğal içeriği ile cildinizi nemlendirmektedir. Aynı zamanda teninizi korur. Lyonar 20 ml Glis..
29,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)

Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağlar kullanımı cilt bakımı ve saç bakımı için sıklıkla tercih edilir. Hadi bitkisel içerikli ürünleri siz de deneyimleyin!

Bitkisel içerikli tüm ürünlerin kullanım sıklığı ve yoğunluğu eski zamanlara göre hızla artmaktadır. Bu durumun yaşanmasının nedeni kimyasal ürünlerin insan sağlığına ve vücuda vermiş olduğu zararların daha iyi bilinmesidir.

Bu konuda eskiye göre bilinçlenen insanlık bitkisel özlere sahip içerikleri ve ürünleri daha fazla tercih etmektedir. Yağ tercihinde de bu durum aynı şekilde bitkisel içerikler ağırlığında gerçekleşmektedir.

Bitkisel içerikli yağlar ciltte ve saçta kullanılabilmektedir. Tüm ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği ise içeriğe bağlı değil markaya ve malzeme kullanımına bağlı bir şekilde değişmektedir.

Bitkisel Yağlar Ürünleri Nelerdir?

En faydalı bitkisel yağlar nelerdir? Fayda sağlayan bitkisel yağ ürünlerinin içerikleri arasında yer alan başlıca ürünler zeytinyağlı ürünlerdir. Zeytinyağlı ürünler hem kullanılma ve tercih edilme sıklığı hem de yararları ile bilinmektedir.

Lyonar firması olarak 2009 senesinden bu yana müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet sonucu her zaman tercih edildik. Yağların içeriğindeki güvenilirlik konusunda da bu durum aynı olumlu sonuçlandırılmasını korumaktaydı.

Bitkisel Yağlar Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Üretimi sağlanan her bitki içerikli yağın üretilme şekli ve özelliği farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar talebe göre şekillenmektedir.

Lyonar markası olarak sunmuş olduğumuz başlıca; adaçayı, aloe vera yağı, buğday yağı ve avokado yağı olmak üzere kendinden bahsettiren ürünleri sunmaktayız.

 • Lyonar 20 ml adaçayı yağı
 • Lyonar 20 ml aloe vera yağı
 • Lyonar 20 ml argan yağı
 • Lyonar 20 ml avokado yağı
 • Lyonar 20 ml terebentin yağı
 • Lyonar 20 ml buğday yağı
 • Lyonar 20 ml çay ağacı yağı
 • Lyonar 20 ml gliserin yağı
 • Lyonar 20 ml E vitamini yağı
 • Lyonar 20 ml ceviz yağı
 • Lyonar 20 ml ısırgan otu yağı
 • Lyonar 20 ml hint yağı
 • Lyonar 20 ml jojoba yağı
 • Lyonar 20 ml kayısı çekirdeği yağı
 • Lyonar 20 ml limon kabuğu yağı
 • Lyonar 20 ml pelesenk yağı
 • Lyonar 20 ml tatlı badem yağı
 • Lyonar 20 ml menengiç yağı
 • Lyonar 20 ml nane yağı

1- Zeytin Yağlı Bitkisel Yağlar

Bitkisel özlerden oluşan yağ ürünleri içerisinde yer alan en temel malzemeye sahip yağ zeytinyağlı bitkisel yağ ürünleridir.

Zeytin ağaçlarından toplanan zeytinlerden elde edilen yağlardan üretilen başlıca ürünler; bakım ürünleri, kozmetik eşyaları ve yiyecek ürünleri şeklindedir.

Zeytinyağının gerçek olduğunun anlaşılması için renk ile kontrol oluşumu sağlanabilir. Gerçek olan zeytinyağının renginin hafif bir yeşile sahip olması gerekir.

2- Pamuk Yağlı Bitkisel Yağlar

En pahalı bitkisel yağlar arasında pamuk yağları da yer almaktadır. Pamuk tohumlarından elde edilen pamuk özlü yağlar yine ciltte kolay bir şekilde kullanılabilir.

Hakiki pamuk yağının belirlenmesi ve anlaşılması için de renginin kırmızı bir renge sahip olması gerekir. Bitkisel öz içeriğine sahip yağları Lyonar markasının da sunmuş olduğu kalite ve güvenilirlikle hizmetinize sunulmaktadır.

Online Bitkisel Yağlar Alışverişi Nasıl Yapılır? Lyonar ile Bitkisel Yağlar Alışverişi Kolaylığı!

Covid-19 zamanlarında yaşanan evde kalma durumları ve gerçekleştirilen kısıtlamalar gereği e-ticarette artan bir ilgiyi ve yoğunluğu görmekteyiz.

Bu ilgi sayesinde internet alışverişi üzerinden yapılacak alışveriş metotları da farklılığa uğramıştır. Lyonar ailesi olarak bu zor hastalık ve kısıtlama zamanlarında halkın ve insanlığın yanında olarak birçok farklı içeriğimizi ve çeşidimizi sizlere sunduk.

Artan ve gelişen e-ticaret sisteminin pandemi gibi zorunlu kullanım sunan bir dönemden geçmesi tüm insanların güvenini de kazanmıştır.

Lyonar ile de online, internet üzerinden alışveriş yapmak ve isteklerinize ulaşmak çok kolaydır. Beğendiğiniz ürünü ve alacağınız ürünü, sepete ekle aşamasına gelerek siparişi tamamlama aşamasına olanak sağlamak sizi hiç yormayacak, kolay bir deneyimdir.

Lyonar’ın kaliteli hizmet anlayışı ile adresiniz olarak belirttiğiniz konumunuza seçmiş olduğunuz ürününüz hiçbir zarara uğramayarak evinize kadar kargo ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacaktır.

Siparişi onaylama ve ürünü ödeme konusunda da sunulan güvenilirlik ve çeşitlilik sayesinde rahat bir online e-ticaret alışverişin deneyimini yaşamak size kaldı.