Menü
Sepetim

Şampuanlar

Şampuanlar saç bakımı için devamlı kullanılan ve ihtiyaç halinde alınan bir üründür. Doğal yapısı ile sizler de tanışın. Şampuan kullanımı ardından saç kremi ve saç bakım yağı kullanımı da sırasıyla gerçekleşir. Lyonar saç bakım yağı, Şampuan, saç kremi konusunda kaliteli ürün içeriği ile satış yapmaktadır.
Lyonar 2009 senesinden bu yana güvenilir yapısı ve kaliteli Ürünleri ile müşteri memnuniyetini yüksek seviyelere çıkarmıştır. Lyonar ile daha canlı duran saçlar ve doğal, sağlıklı cilt kazanımı mümkündür.
Sizler de eğer cilt bakımı ve saç bakımı konusunda eksik hissediyorsanız mutlaka ürünlere göz atmanız gerekir. Saçınızın bakımı için kullanılacak ürünler sırasıyla ve düzenli bir şekilde uygulandığında başarılı bir çözüme ulaşamamak mümkün değildir.

Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml Ardıç Katranı Şampuanı ile saçlarınızın sedef egzama ve dip sorunlarından kurtulabilirsiniz! Ardıç Katranı Şampuanı Ne İşe Yarar? Wacholderbeeren Şampuanı yani diğer adıyla Ardıç Katranı Şampuanı saçlardaki sedef egzama ve dip sorunlarından kurtulmak için kullanılmaktadır. Eğer bu ya d..
49,00TL 54,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml Argan Özlü Bitkisel Şampuan ile saçlarınız artık daha yumuşak ve güçlü! Argan Yağı Ne İşe Yarar? Argan yağı, güçlü bir afrodizyak bitki yağıdır. Argan yağı, özellikle saçlar için kullanılmaktadır. Saç dışında ise; El ve ayak bakımı, vücut bakımı, tırnak akımı, cilt ve yüz bakımında kul..
49,00TL 54,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml At Kuyruğu Özlü Şampuan ile saçlarınız çok daha mutlu! At Kuyruğu Özü Ne İşe Yarar? At Kuyruğu özü,  saçlarınız için çok gereklidir. Özellikle şampuanınızda bulunması gereken bu öz ile daha parlak saçlara çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Lyonar 400 ml Pferdeschwanz Özlü ..
49,00TL 54,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml Bıttım Özlü At Kuyruğu Şampuanı ile saçlarınızdaki bakterilerden kurtulup saçlarınızı güçlendirebilirsiniz! Bıttım Özü Ne İşe Yarar? Bıttım özünün saça birçok etkisi bulunmaktadır. Özellikle saç derisi için kullanılmaktadır. Saçı besler ve yumuşatır. Saç dışında da birçok yerde kullanı..
49,00TL 54,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml Kakule Özlü At Kuyruğu Şampuanı ile saçlarınız daha parlak olacak! Kakule Özü Ne İşe Yarar? Kakule; tadı ve kokusuyla karabiberi andıran, Hindistan gibi sıcak yerlerde yetişen ıtırlı bir bitki türüdür. Kakule özü, saçı güçlendirmek ve vitaminlerini artırmak için kullanılmaktadır. Kakul..
49,00TL 54,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml Kakule Özlü Kara Sarımsak Şampuanı, saçlarınızın daha gür ve sağlıklı uzamasını sağlayacak! Kakule Özlü Kara Sarımsak Şampuanı Ne İşe Yarar? Kakule özlü kara sarımsak şampuanı, içeriğinde birçok öz bulundurmaktadır. Bu özler saçların hızlı bir şekilde uzamasını sağlamak için kullanılır..
49,00TL 54,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml Kara Sarımsak Schwarzer Knoblauch Şampuan ile saçlarınızın dökülmesini yavaşlatabilir ve bir süre kullanımdan sonda durdurabilirsiniz! Kara SarımsakSchwarzer Knoblauch Şampuanı Ne İşe Yarar? Schwarzer Knoblauch Şampuanı, diğer adıyla söyleyecek olursak siyah (kara) sarımsak şampuanı öz..
49,00TL 54,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Çörek Otu Özlü Bakım Şampuanı Özellikleri-Lyonar Bakım Şampuanı 400 ml, saçlarınızı nazikçe onarmanız için aradığınız şampuan! Bakım Şampuan Ne İşe Yarar? Repair Şampuanları ya da onarım şampuanları, adında da geçtiği gibi saçların onarım işlemini yapmak için kullanılmaktadır. Eğer saçlarınız..
46,00TL 54,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Şampuanlar

Şampuanlar saç bakımı için devamlı kullanılan ve ihtiyaç halinde alınan bir üründür. Doğal yapısı ile sizler de tanışın.

Şampuan kullanımı ardından saç kremi ve saç bakım yağı kullanımı da sırasıyla gerçekleşir. Lyonar saç bakım yağı, Şampuan, saç kremi konusunda kaliteli ürün içeriği ile satış yapmaktadır.

Lyonar 2009 senesinden bu yana güvenilir yapısı ve kaliteli Ürünleri ile müşteri memnuniyetini yüksek seviyelere çıkarmıştır. Lyonar ile daha canlı duran saçlar ve doğal, sağlıklı cilt kazanımı mümkündür.

Sizler de eğer cilt bakımı ve saç bakımı konusunda eksik hissediyorsanız mutlaka ürünlere göz atmanız gerekir. Saçınızın bakımı için kullanılacak ürünler sırasıyla ve düzenli bir şekilde uygulandığında başarılı bir çözüme ulaşamamak mümkün değildir.

Şampuanlar Nelerdir?

Lyonar ailesi olarak Bitkisel Özlü şampuanlara da Çeşitlerimiz içerisinde yer vermekteyiz. Bitkisel öze sahip Şampuan kullanımı sağlığınız için fayda sağlarken, kimyasal içersin vermiş olduğu zarar vermez.

Şampuan içeriklerimizde alışagelmiş olmayan özleri kullanmakta ve geniş bir yelpazede ürünlerimizi sunmaktayız. Şampuan kullanımı dendiğinde akla elbette ki temiz ve yumuşak saçlar gelir.

Yumuşak ve temiz saçlara ancak doğru bir Şampuan sevimi ile ulaşabilirsiniz. Şampuan kullanımı duş sırasında gerçekleşir. Duşta iken öncelikle saç şampuanı ile saçınızı temizlemelisiniz. Daha sonrasında saç uçlarınızda oluşacak dolaşıklıkları engellemek adına saç kremi uygulayabilirsiniz.

Saç kremini saç diplerine kesinlikle uygulamamalısınız. Saç kremi saç uçlarınızı yumuşatır ve daha kolay taranır hale getirir. Aynı şekilde saç serum ve bakım kremlerinin de uygulanması genellikle saç diplerine değil saç uçlarına uygulanmaktadır.

Şampuan Çeşitleri Nelerdir?

Kadın şampuanları arasında yer alan çeşitlerin başında Argan özlü bitkisel şampuan, kakule özlü at kuyruğu yağı ve ardıç katranı wacholderbeeren şampuan yer almaktadır.

Bitkisel özlü içeriklerin kargolanması sırasında Lyonar ailesi olarak sizlerin her zamana yanındayız. Şampuan ürünlerimizin herhangi bir kırılma tarzı sorun ile karşı karşıya gelmemesi için tüm ekiple titiz bir şekilde çalışmaktayız.

Özenli bir kargolama ile beraber belirttiğiniz adrese kadar siparişiniz sorunsuz bir şekilde ulaşacaktır. Şampuan ürünlerimizin haricinde diğer saç bakım ürünleri arasında; saç kremi, saç serumu ve saç yağları yer almaktadır.

Lyonar markası yalnızca şampuanlarda müşteri memnuniyetini karşılamamaktadır. Her açıdan kaliteyi konuşturan ve müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkarmayı hedefleyen Lyonar markası ile siz de bakım ürünlerindeki kaliteli dokuya sahip olun.

  • Lyonar 400 ml ardıç katranı Wacholderbeeren Şampuan
  • Lyonar 400 ml Argan Özlü Bitkisel Şampuan
  • Lyonar 400 ml At Kuyruğu Özlü Şampuan
  • Lyonar 400 ml Kakule Özlü Kara Sarımsak Şampuan
  • Lyonar 400 ml Kakule Özlü At Kuyruğu Şampuan
  • Lyonar 400 ml Bıttım Özlü At Kuyruğu Şampuan
  • Lyonar 400 ml Kara Sarımsak ( Schwarzer Knoblauch) Şampuan
  • Lyonar Çörek Otu Özlü Bakım Şampuan 400 ml

Online Şampuan Ürünleri Alışverişi Nasıl Yapılır? Lyonar ile Manikür Pedikür Ürünleri Alışverişi Kolaylığı!

Covid-19 zamanlarında yaşanan evde kalma durumları ve gerçekleştirilen kısıtlamalar gereği e-ticarette artan bir ilgiyi ve yoğunluğu görmekteyiz.

Bu ilgi sayesinde internet alışverişi üzerinden yapılacak alışveriş metotları da farklılığa uğramıştır. Lyonar ailesi olarak bu zor hastalık ve kısıtlama zamanlarında halkın ve insanlığın yanında olarak birçok farklı içeriğimizi ve çeşidimizi sizlere sunduk.

Artan ve gelişen e-ticaret sisteminin pandemi gibi zorunlu kullanım sunan bir dönemden geçmesi tüm insanların güvenini de kazanmıştır.

Lyonar ile de online, internet üzerinden alışveriş yapmak ve isteklerinize ulaşmak çok kolaydır. Beğendiğiniz ürünü ve alacağınız ürünü, sepete ekle aşamasına gelerek siparişi tamamlama aşamasına olanak sağlamak sizi hiç yormayacak, kolay bir deneyimdir.

Lyonar’ın kaliteli hizmet anlayışı ile adresiniz olarak belirttiğiniz konumunuza seçmiş olduğunuz ürününüz hiçbir zarara uğramayarak evinize kadar kargo ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacaktır.

Siparişi onaylama ve ürünü ödeme konusunda da sunulan güvenilirlik ve çeşitlilik sayesinde rahat bir online e-ticaret alışverişin deneyimini yaşamak size kaldı.  Sizler de güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız Lyonar ile kaliteli ürün listesine göz atabilirsiniz.