Menü
Sepetim

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti; şirketlerin sağladığı hizmet ve destekler sonucunda müşterinin ne kadar memnun olarak ayrıldığının oranıdır. Firmamızın amacı sadece en iyi olmak değil sizler sizlerin memnuniyet oranını olabilecek en yüksek seviyeye taşımaktır.

 Müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın işlerinin sürdürülebilir olmasında önemli etkiye sahiptir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için işletmemizde de yoğun çaba sarf etmektedir. Rekabetin çok yoğun olduğu günümüzde sizleri memnun etmek için en iyi ürünleri bir araya getirdik. Sizleri memnuniyeti için ürünlerimizi satışa sunmadan önce gerekli tüm testlerden geçiriyoruz. Yapılan tüm testler sonucunda önce biz memnun kalıyoruz sonra sizlere sunuyoruz.

1.      Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için firmamızda Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi (MMYS) kapsamında aşağıdaki esasları uygulanmaktadır. Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, bizlerin müşterilerimize daha odaklı faaliyet içinde olmasını sağlamıştır. Sizleri memnun edecek hareketlerde bulunmamız, sizlerin memnuniyet oranın artmasına neden olmaktadır. Bu nedenle Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemlerinin etkinliği ve sürekliliği sağlanmaktadır:

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini açık, şeffaf, hızlı ve müşteri odaklı bir şekilde, kaliteli hizmet sunma anlayışıydın ilerlemekteyiz.
  • Satış öncesinde, satış sırasında ve satış sonrasında “Müşteri odaklı” bir yaklaşım gerçekleştirmekteyiz.
  • Sizlerden gelen şikâyet ve önerileri yasal mevzuat şartlarına tam uyum içinde, tarafsız, adil ve gizlilik anlayışıyla değerlendirmek ve çözüm sunmaktayız.
  • Sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için kolay ve hızlı iletişim altyapısına sahibiz ve sizlerle daima iletişim halinde olmaktan memnuniyet duymaktayız.
  • Müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti şikâyet ve önerileri doğrultusunda gerçekleşen çözümleri kalıcı hale getirmek için sistemimizde gerekli iyileştirmeleri sağlamaktayız.

2.      Müşteri Geri Dönüşleri

Sizler için ve sizler sayesinde var olduğumuz bilinci ile sizlerin önerilerini, taleplerini, memnuniyetlerini ve memnuniyetsizliklerini hassasiyetle ve gizlilikle ele almaktayız, yasal şartlar ve müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde değerlendirmekteyiz. Aynı memnuniyetsizliklerin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirme ve kontrolleri sürekli yapmaktayız. Sizlerden gelen öneri ve talepler firmamız için sürekli iyileştirme ve gelişme fırsatı olduğu yaklaşımını takip etmekteyiz. Sizlerin memnun olarak ürünlerimizi kullanması için geri dönüşleriniz hızlı ve hassas bir şekilde değerlendirilecektir.

Müşterilerimizin memnuniyetiniz bizim en büyük hedefimizdir! Bu yüzden ürünlerimiz hakkında olumlu, olumsuz bütün geri dönüşleriniz bizim için çok değerlidir. Öneri, talep, memnuniyet ve memnuniyetsizliğinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın...

Caspilife