Menü
Sepetim

Manikür ve Pedikür

Manikür pedikür Lyonar ürünleri ile en doğru uygulamaları yapmak mümkündür. Sizler de kalitenin ve başarının adresini ziyaret edin! 2009 senesinden beri bakım ürünleri dâhil birçok üründe hizmet veren Lyonar ailesi olarak sizlere büyük fırsatlar sunmaktayız. Kuaföre bir ton para dökmenin ve harcamanın devri artık kapandır.
Lyonar’ın siz müşterilerimize sunmuş olduğu birçok faydalı ürün sayesinde artık kendi bakım işlemlerinizi kendiniz yapabileceksiniz. Böylece ekonomik olarak da ferahlamanızın yanı sıra kendi el ve ayaklarınızı yine kendi güvenilir ellerinize teslim edeceksiniz. /p>

Brand: Lyonar
Mora Ayak Spreyi ÖzellikleriMora ayak spreyi özel içeriği sayesinde ayak ve ayakkabı içerisinde ki kötü kokuların oluşmasına sebep olan bakterileri yok eder.  Üretim materyallerinin insan cildine zararsız olmasından hassas ciltlerde kullanımı güvenlidir.Bu ürün, sektördeki benzer ürünlere karşı..
54,90TL
Brand: Lyonar
Mora Manikür Eldiveni ÖzellikleriMora manikür eldiveni, uzun bir günün ardından ellerinize bakım yapmanın en iyi yöntemidir. Özel bir Keratin krem ile doldurulmuştur. Keratin bakımı ellerinizi gençleştirir, sertleşmiş yapıları yumuşatır ve yumuşacık ellere sahip olmanızı sağlar. Sadece bir kullanımd..
24,90TL
Brand: Lyonar
Mora Manikür Seti ÖzellikleriMora manikür seti, tam bir el gençleştirme için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. İçerisinde keratin, nemlendiricili krem, yumuşak el havlusu, ahşap manikür itici, tırnak ve manikür şekillendirme aletleri bulunur. Bu set evde kullanım için modellense de, her müşteriyle te..
19,90TL
Brand: Lyonar
Mora Pedikür Çorabı ÖzellikleriMora pedikür çorabı, uzun bir günün ardından ayaklarınıza bakım yapmanın en iyi yöntemidir. Lüks bir Keratin kremi ile dolu olan bu eldivenler ile ayaklarınızı gençleştirir, sertleşmiş yapıları yumuşatır ve pürüzsüz ayaklara sahip olursunuz. Sadece bir kullanımdan sonr..
12,90TL
Brand: Lyonar
Mora Pedikür Seti ÖzellikleriMora pedikür seti size evinizin konforunda, salon kalitesinde bir deneyim sunar. İçerisinde keratin kremli pedikür çorapları, havlu, ahşap pedikür itici ve tırnak törpüsü bulunmaktadır. Sert, çatlak ya da hassas ayakları iyileştiren ve yumuşatan lüks nemlendirici bir Ker..
19,90TL
Brand: Lyonar
Mora Topuk Törpüsü ve Törpü Sapı ÖzellikleriMora topuk törpüsü ve törpü sapı pedikür önerilerinizi değiştirecek. Kolay tutulabilen bir tutma sapı ve yüksek kaliteli, uzun ömürlü törpüsü sayesinde ayaklarınıza üst düzeyde bakım sağlar. İçerisinde 50 adet tek kullanımlık törpü bulunmaktadır.Törpüler d..
54,90TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Manikür- Pedikür

Manikür pedikür Lyonar ürünleri ile en doğru uygulamaları yapmak mümkündür. Sizler de kalitenin ve başarının adresini ziyaret edin!

2009 senesinden beri bakım ürünleri dâhil birçok üründe hizmet veren Lyonar ailesi olarak sizlere büyük fırsatlar sunmaktayız. Kuaföre bir ton para dökmenin ve harcamanın devri artık kapandır.

Lyonar’ın siz müşterilerimize sunmuş olduğu birçok faydalı ürün sayesinde artık kendi bakım işlemlerinizi kendiniz yapabileceksiniz. Böylece ekonomik olarak da ferahlamanızın yanı sıra kendi el ve ayaklarınızı yine kendi güvenilir ellerinize teslim edeceksiniz.

Manikür Pedikür Ürünleri Nelerdir?

Manikür ve pedikür ürünleri arasında yer alan tüm ürün ve çeşitliliği kaliteli yapısı ile kullanıcıların arzularını yerine getirmektedir. Kullanılan içerikler neticesinde bu uygulamada en çok dikkat edilmesi gerekilen husus şüphesiz ki hijyendir.

Lyonar ailesi olarak 2009 senesinden beri talebe yönelik ürünleri müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkararak üretmekteyiz. Tüm bu ürünler hijyenik bir saha içerisinde tüm bakım uygulamalarını evde başarı le yapmanız içindir.

Manikür ve pedikür uygulamaları el ve ayak bakımı anlamına gelmektedir. Manikür ve pedikür bakım ürünlerini kaliteden yana üretilmiş ürünlerden seçerseniz uzun vadeli sağlıklı ürün kullanmış olursunuz.

Bakım ürünleri alımında alışveriş yapacağınız site ismi ve itibarı çok önemlidir. Bakım ürünlerine temas edecek yer cilt olduğu için hiçbir şekilde aksaklığa ve bozuntuya gelmemektedir.

Manikür Pedikür Ürünleri ve Çeşitleri

Manikür pedikür arasındaki fark manikür el bakımı olarak adlandırılırken pedikürün ayak bakımı olarak adlandırılması üzerinde mantık kurulmaktadır.

Manikür ve pedikür uygulaması sırasında belirli ürünlerin elinizde bulunması gerekir. Bu ürünler birçok çeşidi ve malzemeyi bünyesinde bulundurur ve sizlere kolay bir bakım deneyimi sunar.

  • Mora ayak spreyi
  • Mora manikür eldiveni
  • Mora manikür seti
  • Mora pedikür çorabı
  • Mora pedikür seti
  • Mora topuk törpüsü ve törpü sapı

1- Mora Ayak Spreyi

Manikür pedikür nasıl yapılır sorusuna en iyi verilerek cevap en kaliteli malzemeler ile yapılan bakım uygulaması şeklindedir. En hijyenik bakım ürünlerini manikür ve pedikür konusunda çoğu zaman tek kullanımlık olması gerekir.

Mora ayak spreyi kullanımı zorlu geçen gün içerisinde ayağınızın ayakkabı içerisinde koku oluşumuna etki edecek bakterileri yok etme konusunda yer alır. Mora ayak spreyi aynı zamanda ayakta oluşan kokuyu da ortadan kaldırır.

2- Mora Topuk Törpüsü ve Törpü Sapı

Mora topuk törpüsü ve törpü sapı yine Lyonar tarafından sizlere başarılı bir bakım deneyimi oluşturması açısından sunulur.

Törpü sapı kolay bir tutulmaya sebep olurken törpü ise cilde zarar vermeden uygulama yapmanıza olanak sağlayacaktır.

3-  Mora Manikür Seti

Evde manikür pedikür yapımı mümkün olmakla beraber birçok açıdan fayda sağlayacak bir durumdur. Set içerisinde gelen tüm ürünler başarılı bir bakım yapmanızı gerçek kılacaktır.

Tek kullanımlık havlu kullanımı yalnızca evde manikür ve pedikür yapmayı değil aynı zamanda kuaförlerde de farklı müşterilere hijyenik bir işlem gerçekleştirmeyi sağlar.

  • Keratinli naylon manikür eldivenleri
  • Tek kullanımlık havlu
  • Ahşap manikür itici
  • Tek kullanımlık tırnak törpüsü

Online Manikür Pedikür Ürünleri Alışverişi Nasıl Yapılır? Lyonar ile Manikür Pedikür Ürünleri Alışverişi Kolaylığı!

Covid-19 zamanlarında yaşanan evde kalma durumları ve gerçekleştirilen kısıtlamalar gereği e-ticarette artan bir ilgiyi ve yoğunluğu görmekteyiz.

Bu ilgi sayesinde internet alışverişi üzerinden yapılacak alışveriş metotları da farklılığa uğramıştır. Lyonar ailesi olarak bu zor hastalık ve kısıtlama zamanlarında halkın ve insanlığın yanında olarak birçok farklı içeriğimizi ve çeşidimizi sizlere sunduk.

Artan ve gelişen e-ticaret sisteminin pandemi gibi zorunlu kullanım sunan bir dönemden geçmesi tüm insanların güvenini de kazanmıştır.

Lyonar ile de online, internet üzerinden alışveriş yapmak ve isteklerinize ulaşmak çok kolaydır. Beğendiğiniz ürünü ve alacağınız ürünü, sepete ekle aşamasına gelerek siparişi tamamlama aşamasına olanak sağlamak sizi hiç yormayacak, kolay bir deneyimdir.

Lyonar’ın kaliteli hizmet anlayışı ile adresiniz olarak belirttiğiniz konumunuza seçmiş olduğunuz ürününüz hiçbir zarara uğramayarak evinize kadar kargo ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacaktır.

Siparişi onaylama ve ürünü ödeme konusunda da sunulan güvenilirlik ve çeşitlilik sayesinde rahat bir online e-ticaret alışverişin deneyimini yaşamak size kaldı.