Menü
Sepetim

Cilt Bakımı

Brand: Lyonar
Lyonar  ÖzellikleriLyonar el kremi 250 ml yoğun besleyici formülü ile çok kuru ciltlerde bile anında rahatlama sağlamaya yardımcı olur. Cilde 24 saat nemlendirme sağlamaya ve ciltteki gerginliği almaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.Formülü E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Cil..
46,00TL 74,90TL
Brand: Lyonar
Lyonar Nemlendirici Besleyici Yüz Kremi ÖzellikleriLyonar yüz kremi ahududu özlü 250 ml yoğun besleyici formülü ile çok kuru ciltlerde bile anında rahatlama sağlamaya yardımcı olur. Cilde 24 saat nemlendirme sağlamaya ve ciltteki gerginliği almaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.Formülü..
34,00TL 76,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Cilt Bakımı

Cilt bakımı ürünleri bitkisel yönden seçildiğinde sağlığa zararın uğraması zor olacaktır. Siz de cildinizin pürüzsüz olmasını ister misiniz?

Cildinizde oluşan akne, sivilce ve pürüzler oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Bu sorunların oluşumu sonrasında cilt üzerinde kalıcı olabilecek leke oluşumu da gözlenmektedir. Leke, akne ve sivilcelerden kurtulmak için cildinizin bakımını aksatmamalısınız.

Cilt Bakımı Ürünleri Nelerdir?

Cilt bakımı nasıl yapılır sorusuna verilecek cevabın ilk adımı içerisinde; kaliteli ve etkili ürünler seçmek yer almaktadır. Lyonar ailesi ile bitkisel bakım ürünleri ve çeşitleri ciltte oluşabilecek sorunlara birebirdir.

Cilt bakım ürünlerini kullanan belirli bir ürün çeşidi; hasarlı ve zarar uğramış olan cilde bakım yapmaktır. Diğer bir çeşit ve kesim ise cilde doğru ve uygun bakımları yaparak cildin pürüzsüz halini korumasını ister.

Cilt bakımı faydaları arasında yer alan bir diğer husus ise parlak ve genç bir görünümün hakim olmasıdır. İnsanlarda oluşan erken yaşlanma tarzı bir problemin yaşanmaması için bakım ve onarım günlüklerinizi düzenlemelisiniz.

Cilt Bakımı Ürünleri ve Çeşitleri

Müşteri memnuniyetine en çok etki edecek unsurlar ise; Lyonar’ın sunmuş olduğu ürün kalitesi ve performansıdır.  Ürün performansının kıyaslanması ürün için belirlenen satış fiyatı doğrultusunda oluşur.

Alınan fiyata göre düzenlenen performans derecesi müşteri içeriisnde bırakmış olduğu memnuniyeti fazladır. Bakım çeşitleri ve ürünü dikkatli bir şekilde incelendiğinde her kesime ve insana özel ürün bulundurması ile Lyonar sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

  • Lyonar Beauity Gecegündüz Bakım Kremi 30 ml
  • Lyonar Beauty Gecegündüz Bakım Kremi 50 ml
  • Lyonar Besleyici El Kremi 250 ml
  • Lyonar Nemlendirici Besleyici Yüz Kremi

1- Lyonar Besleyici El Kremi

Lyonar el kremi sizlere E vitamini sunmaktadır. Tahriş olan ve yıpranarak zarara uğrayan elleriniz için el kremi kullanımı sırasındaki seçiminizi doğru bir seçim şeklinde yapmanız gerekir. Seçeceğiniz el kreminin besleyici bir yapıyı taşıması gerekir.

Cildinizde oluşabilecek kuruluk sorunları için el kremi kullanımı gayet uygundur. Lyonar Besleyici el kremi uzman doktorlar tarafından test edilerek ve onaylanmıştır.

2- Lyonar Nemlendirici Besleyici Yüz Kremi

Cilt bakımı sırası olmalı ve uygulanması sırasında düzen ele alınmalıdır. El kremlerinin genel herkes tarafından kullanıldığını bilmekteyiz.

Krem seçiminde içerik kontrolü çok önem taşımaktadır. Her el ve yüz kremi kullanılmamalıdır. Özellikle kremin yüze uygulandığı sırada göz çevresine uygulama yapılacağı zaman daha da dikkat edilmelidir. Lyonar nemlendirici besleyici yüz kremi dermatologlar tarafından onay almış bir üründür.

Ahududulu içeriği ile yüz kremi kuru bir yapıya sahip ciltlerde rahatlık ve ferahlık hissini oluşturacaktır. Kuru bir yapıya sahip olan ciltlerin nefes alması için nemlendirici kullanılarak nemlendirilmesi gerekir.

3- Lyonar Beauity Gecegündüz Bakım Kremi

Cilt bakımı fiyatları dendiğinde akla kuaförün bakım için oluşturduğu fiyatlar gelmektedir. Kuaförlerde birebir yapılan bakım takviyelerine para harcama zamanı artık geride kaldı.

Bu durum oluşması yerine evde yapabileceğiniz daha uygun bakım takviyelerini yerine bıraktı. Etkin ve doğru ürünleri kendinize seçip satın alarak cildinizin bakımını gerçek kılabilirsiniz.

Online Cilt Bakımı Ürünleri Alışverişi Nasıl Yapılır? Lyonar ile Cilt Bakım Ürünleri Alışverişi Kolaylığı!

Covid-19 zamanlarında yaşanan evde kalma durumları ve gerçekleştirilen kısıtlamalar gereği e-ticarette artan bir ilgiyi ve yoğunluğu görmekteyiz.

Bu ilgi sayesinde internet alışverişi üzerinden yapılacak alışveriş metotları da farklılığa uğramıştır. Lyonar ailesi olarak bu zor hastalık ve kısıtlama zamanlarında halkın ve insanlığın yanında olarak birçok farklı içeriğimizi ve çeşidimizi sizlere sunduk.

Artan ve gelişen e-ticaret sisteminin pandemi gibi zorunlu kullanım sunan bir dönemden geçmesi tüm insanların güvenini de kazanmıştır.

Lyonar ile de online, internet üzerinden alışveriş yapmak ve isteklerinize ulaşmak çok kolaydır. Beğendiğiniz ürünü ve alacağınız ürünü, sepete ekle aşamasına gelerek siparişi tamamlama aşamasına olanak sağlamak sizi hiç yormayacak, kolay bir deneyimdir.

Lyonar’ın kaliteli hizmet anlayışı ile adresiniz olarak belirttiğiniz konumunuza seçmiş olduğunuz ürününüz hiçbir zarara uğramayarak evinize kadar kargo ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacaktır.

Siparişi onaylama ve ürünü ödeme konusunda da sunulan güvenilirlik ve çeşitlilik sayesinde rahat bir online e-ticaret alışverişin deneyimini yaşamak size kaldı.