Menü
Sepetim

Saç Kremleri

Saç kremleri kullanımı saç bakımı için sıklıkla kullanılan ve tercih edilen bir üründür. Siz de saçınızı yumuşatmak ister misiniz?
Duşta uygulanan saç şampuanı saçınızı temizler ve arındırırken saç krem ide nemlendirme görevini almaktadır. Saç kremi saç uçlarına uygulanmakla beraber saçın kolay taranması için de birçok faydayı bir arada sunmaktadır.

Brand: Lyonar
Keratin Özlü Saç Bakım Kremi Ne İşe Yarar? Keratin özlü saç bakım kremleri saçlarınız daha ilk kullanımdan itibaren gözle görülecek şekilde parlamasına ve yumuşamasına katkı sağlamaktadır. Koruyucu bir özellikte olup UV ışınları gibi dış etkenlere bağlı zararlı ışınlara karşı savaşmaktadır. Saç tell..
54,00TL 61,00TL
Brand: Lyonar
Saf Baz Saç Kremleri Ne İşe Yarar? Saf Baz Saç Kremleri, saçlarınıza aradığınız yumuşaklığı verir. Saçlarınızın uçlarına bir fındık büyüklüğünde süreceğiniz saf baz saç kremi oldukça fazla etki göstermektedir. Lyonar 500 ml Saf Baz Kremi Ne İşe Yarar? Lyonar 500 ml Saf Baz Kremi sizlerin saçlarına y..
49,00TL 71,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Bıttım Özlü Saç Bakım Kremi ÖzellikleriLyonar saç bakım kremi Bıttım Özlü krem ile artık saçlarınız eskiden olduğundan çok daha yumuşak. 250 ml içeriğe sahip bu ürün saçlarınızdaki zararlı bakteriler, sertlik ve kırılma gibi sorunlar için bu saç bakım kremi önerilmektedir.Saçlarınıza 24 saat ..
49,00TL 84,90TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Saç Kremleri

Saç kremleri kullanımı saç bakımı için sıklıkla kullanılan ve tercih edilen bir üründür. Siz de saçınızı yumuşatmak ister misiniz?

Duşta uygulanan saç şampuanı saçınızı temizler ve arındırırken saç krem ide nemlendirme görevini almaktadır. Saç kremi saç uçlarına uygulanmakla beraber saçın kolay taranması için de birçok faydayı bir arada sunmaktadır.

Saç Kremleri Nelerdir?

Saç kremleri kullanımı için kendinize en uygun olan saç kremi seçimini gerçek kılmalısınız. Saç kremi dendiğinde akla gelen ilk özellik; saçın kolay taranmasını sağlamaktır.

Duş sonrası tarama işlemi saçı en çok yıpratan işlemlerdir. Bu sebeple saç uçlarınız ne kadar yumuşak ve kolay taranabilir bir durumda olursa saçınız o kadar az zarar görür.

Aynı zamanda saç kremi sayesinde saç uçlarınız yumuşak ve parlak bir görünüm kazınacaktır. Saç kremini kesinlikle saç dibinize sürmemelisiniz. Saç kreminin kullanım yeri saç üzerinde kesinlikle saç uçlarıdır. Sizler de kaliteli Lyonar yapısı ile saç bakımınızı geçekleştirin.

Saç Kremleri Çeşitleri Nelerdir?

  • Lyonar Bıttım Özlü Saç Bakım Kremi
  • Lyonar 500 ml Saf Baz Krem
  • Lyonar 500 ml Keratin Özlü Saç Bakım Kremi

1- Lyonar Bıttım Özlü Saç Bakım Kremi

Lyonar Bıttım özlü saç kremi içeriğinde yer alan besleyici maddeler saçınızın olduğundan daha yumuşak ve canlı görünmesini sağlar.

Bu görünüm çoğu zaman herkes tarafından aranan ama sadece bazı sınırlı ürünlerde bulunabilen bir görünümdür. Lyonar ürünlerinin kalitesi ile bıttım özlü saç bakım kremi kullanımı çok kolay ve hoş deneyimleri içermektedir.

Bitkisel özlü içerikler saçınıza da kimyasal içeriklere nazaran zarar vermeyecektir. Aksine gün içerisinde yıpranan ve cansız düşen saçlarınızı canlandıracaktır.

Lyonar bıttım özlü saç kremi dendiğinde kala ilk gelen kavram elbette ki canlılıktır. Canlı ve yumuşak bir görünüm her saçın ve her kadının hakkıdır.

2- Lyonar 500 ml Saf Baz Kremi Saç Kremleri

Lyonar 500 ml saf baz saç kremleri ile saçınıza katacağınız en büyük özellik elbette ki onarımdır. Yıpranan ve sönen saçların akıbetinin olumlu bir gidişata yer vermesi için bu tarz ürünleri kullanmak şarttır.

Lyonar markası 2009 senesinden bu yana sunmuş olduğu hizmetler ile bilinmekte ve her zaman tercihe dilen isimler arasında yerini almaktadır. Bu durum dışında yıpranan saçları onaracak bakım kremi üretimi ile de yine tercih listelerinde yer almayı başarır.

3- Lyonar 500 ml Keratin Özlü Saç Bakım Kremi

Lyonar 500 ml Keratin özlü saç bakım kremleri aşırı ısıdan yıpranan, kırılan ve yanan saçlar için birebirdir. Keratin özü saça mükemmel bir bakım yapacağından dolayı onarım işlemleri halledilecek ve tamamlanacaktır.

Tercih etmiş olduğunuz Lyonar ürünleri saçlarınıza onarım gücünü katmanın dışında canlı bir görünüm kazanması için de bakım yapmaktadır. Aynı zamanda canlı ve doğal bir görünüm de yine aranan ve beklenen bir özellik olarak bilinmektedir.  

 

Online Saç Kremleri Ürünleri Alışverişi Nasıl Yapılır? Lyonar ile Manikür Pedikür Ürünleri Alışverişi Kolaylığı!

Covid-19 zamanlarında yaşanan evde kalma durumları ve gerçekleştirilen kısıtlamalar gereği e-ticarette artan bir ilgiyi ve yoğunluğu görmekteyiz.

Bu ilgi sayesinde internet alışverişi üzerinden yapılacak alışveriş metotları da farklılığa uğramıştır. Lyonar ailesi olarak bu zor hastalık ve kısıtlama zamanlarında halkın ve insanlığın yanında olarak birçok farklı içeriğimizi ve çeşidimizi sizlere sunduk.

Artan ve gelişen e-ticaret sisteminin pandemi gibi zorunlu kullanım sunan bir dönemden geçmesi tüm insanların güvenini de kazanmıştır.

Lyonar ile de online, internet üzerinden alışveriş yapmak ve isteklerinize ulaşmak çok kolaydır. Beğendiğiniz ürünü ve alacağınız ürünü, sepete ekle aşamasına gelerek siparişi tamamlama aşamasına olanak sağlamak sizi hiç yormayacak, kolay bir deneyimdir.

Lyonar’ın kaliteli hizmet anlayışı ile adresiniz olarak belirttiğiniz konumunuza seçmiş olduğunuz ürününüz hiçbir zarara uğramayarak evinize kadar kargo ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacaktır.

Siparişi onaylama ve ürünü ödeme konusunda da sunulan güvenilirlik ve çeşitlilik sayesinde rahat bir online e-ticaret alışverişin deneyimini yaşamak size kaldı. İşte en çok kullanılan ürünler şu şekildedir:

  • Lyonar Bıttım Özlü Saç Bakım Kremi
  • Lyonar 500 ml Saf Baz Krem
  • Lyonar 500 ml Keratin Özlü Saç Bakım Kremi