Menü
Sepetim

Parfüm ve Oda Kokuları

Parfüm oda kokuları içeriğinde yer alan tüm kokular her alanda uyum gösterebilir. İşte Lyonar ile kaliteli oda kokuları!
Parfüm oda kokusu her odaya ve her alana sıkılabilecek ve ferah bir ortam oluşumu için kullanılan bir üründür. Bu ürünlerin çeşitler ise birçok farklılık ile üretilmiş ve satışa sunulmuştur.
Parfüm oda kokusu özellikle ofis veya yaşam alanımız olan ev ortamının girişinde kullanılmaktadır.

Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Efsane Seri Men Medea Parfüm ÖzellikleriMen Medea Parfüm özel seri olarak Caspilife tarafından üretilmiş ve 100ml seçeneği ile sunulmuş olan erkek parfümüdür. Erkekler hem kendilerini rahat hissedecekleri hem de kendilerini ifade eden bir koku tercih etmek isterler. Kullanacakları k..
295,00TL 370,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Efsane Seriler Men Juno Medea Parfüm ÖzellikleriMen Juno Medea Parfüm erkekler için üretilmiş kendine has kokusu olan bir parfümdür. Parfümün içinde yer alan bitkisel özler sayesinde hemen hemen her kombininize rahat bir şekilde gidecek olan Juno Medea parfüm sayesinde kötü kokma de..
295,00TL 370,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Woman Ceres Parfüm ÖzellikleriWoman Ceres Parfüm çeşitleri kadınların son zamanlarda tercih ettiği ve kendilerini ifade ettiklerini düşündükleri parfüm çeşididir. Her ne kadar içerisindeki karışımla birlikte insanlarda farklı duygular uyandırsa da kullananların yorumları ve hemen he..
285,00TL 370,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Woman Rhea Parfüm ÖzellikleriWoman Rhea Parfüm denince akla bayanların tercih ettiği ve genel olarak beğenilen parfüm gelmektedir. Bunun sebebi Rhea parfümün kendine has egzotik koku çeşitleri ve diğer parfümlerden ayrılan esans çeşitleri olmasıdır. Sadece günlük yaşantıda değil öze..
285,00TL 370,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar My Air Dekoratif Zambak Oda Kokusu ÖzellikleriOda kokuları denince, bulunduğunuz ortamı güzelleştiren ve dışarıdan girildiğinde kendinizi başka ortamlarda hayal etmenizi sağlayan kokular gelmektedir. Bazen çocukluğunuzdan gelen kokular bazen de sevdiğiniz ortamlarda teneffüs ettiğiniz koku..
59,00TL 99,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Parfüm Oda Kokuları

Parfüm oda kokuları içeriğinde yer alan tüm kokular her alanda uyum gösterebilir. İşte Lyonar ile kaliteli oda kokuları!

Parfüm oda kokusu her odaya ve her alana sıkılabilecek ve ferah bir ortam oluşumu için kullanılan bir üründür. Bu ürünlerin çeşitler ise birçok farklılık ile üretilmiş ve satışa sunulmuştur.

Parfüm oda kokusu özellikle ofis veya yaşam alanımız olan ev ortamının girişinde kullanılmaktadır.

Parfüm Oda Kokuları Nelerdir?

Parfüm oda kokuları nasıl seçilir? Seçim sırasında öncelikle parfüm kokusunu sıkacağınız ve kullanacağınız alana karar vermelisiniz. Yatak odasına sıkacağınız parfüm kokusu daha çok romantik bir koku içermelidir.

Fakat oda parfümünü salonda veya kapı girişinde kullanacaksanız bu durum daha çok iç açıcı ve ferah bir yapıya sahip olmalıdır. Bu tarz bir hava oluşumu hem dışarıdan gelecek ziyaretçileri hem alan halkını hoşnut eder.

Parfüm Oda Kokuları Ürünleri ve Çeşitleri

Parfüm oda kokuları ürünleri farklı içeriklerden oluşan çeşitlere ev sahipliği yapmaktadır. Yaşam alanlarımızda sıklıkla tercih edilen ve kullanılan ürünlerin başında; Dekoratif zambak oda kokusu yer alır.

Zambak kokusunun hakim olacağı alan adeta bir bahçe havası ve rüzgar esintisi etkisi verecektir. Bu etki için ödenecek tutar ise sektöre oranla bakıldığında cüzi bir miktarı içermektedir.

Lyonar Beauty Efsane Seri parfümleri ise 100 ml şişelerinde özel seri üretimi ile satışa sunulmaktadır. Sizler de siz eve yaşam alanlarınıza en uygun parfüm çeşidini seçin. Daha sonrasında siparişinizi oluşturmak ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek yeterli olacaktır.

  • Lyonar Beauty Efsane Seri Men Medea Parfüm 100 ml ( Özel Seri)
  • Lyonar Beauty Efsane Seriler Men Juno Medea Parfüm 100 ml ( Özel Seri)
  • Lyonar Beauty Woman Cares Parfüm 100 ml ( Özel Seri)
  • Lyonar Beauty Woman Rhea Parfüm 100 ml ( Özel Seri)
  • Lyonar My Air Dekoratif Zambak Oda Kokusu 100 ml

1- Lyonar My Air Dekoratif Zambak Oda Kokusu

My Air Parfüm güzel kokularından özel seri oluşumu Lyonar markası ile satışa sunulmaktadır. Hoş oda kokuları arasında yer alan, efsane seri olarak geçen; Lyonar My Air Dekoratif Zambak oda kokusu fazlaca beğenilen ve tercih edilen bir çeşittir.

100 ml şişesi ile beraber ev ortamları içerisine zambak çiçek kokusu hâkim olarak aydınlık ve ferahlatıcı bir kokuyu oluşturur.

Lyonar My Air Dekoratif Zambak Oda Kokusu ile sağlayacağınız kokuyu yalnız salon içerisinde değil; mutfak, yatak odası, çocuk odası, çalışma odası, koridorlar ve balkonlarda da sağlayabilirsiniz.

2- Lyonar Beauty Woman Cares Parfüm

Parfüm oda kokuları arasında yer alan en hoş seriler bu şekildedir. Woman Cares özel seriden oluşan parfümler son dönemlerde oldukça fazla ilgi oluşturmuş durumdadır. Bu durumu müşterilerin kullanım yorumlarında sıklıkla olumlu yorumları eşliğinde gözlemlemekteyiz.

Kadınlara yönelik üretilmiş olan Woman Cares parfüm serisi aranan ve beklenen kokular arasında yerini en baş rolde almaktadır. Lyonar ile beraber yapılacak en iyi parfüm seçimleri içerisinde Lyonar Beauty yer alır.

Parfüm Oda Kokuları Ürünleri Alışverişi Nasıl Yapılır? Lyonar ile Manikür Pedikür Ürünleri Alışverişi Kolaylığı!

Covid-19 zamanlarında yaşanan evde kalma durumları ve gerçekleştirilen kısıtlamalar gereği e-ticarette artan bir ilgiyi ve yoğunluğu görmekteyiz.

Bu ilgi sayesinde internet alışverişi üzerinden yapılacak alışveriş metotları da farklılığa uğramıştır. Lyonar ailesi olarak bu zor hastalık ve kısıtlama zamanlarında halkın ve insanlığın yanında olarak birçok farklı içeriğimizi ve çeşidimizi sizlere sunduk.

Artan ve gelişen e-ticaret sisteminin pandemi gibi zorunlu kullanım sunan bir dönemden geçmesi tüm insanların güvenini de kazanmıştır.

Lyonar ile de online, internet üzerinden alışveriş yapmak ve isteklerinize ulaşmak çok kolaydır. Beğendiğiniz ürünü ve alacağınız ürünü, sepete ekle aşamasına gelerek siparişi tamamlama aşamasına olanak sağlamak sizi hiç yormayacak, kolay bir deneyimdir.

Lyonar’ın kaliteli hizmet anlayışı ile adresiniz olarak belirttiğiniz konumunuza seçmiş olduğunuz ürününüz hiçbir zarara uğramayarak evinize kadar kargo ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşacaktır.

Siparişi onaylama ve ürünü ödeme konusunda da sunulan güvenilirlik ve çeşitlilik sayesinde rahat bir online e-ticaret alışverişin deneyimini yaşamak size kaldı.